Uudised

16.07.17 

Sibulatee puhvetite päev. Oleme esindatud oma puhvetiga "Talusahver". Pakume meie maitsvatest loodusandidest valmistatud roogi ja küpsetisi, joome samovariteed ja naudime suve viimas

10.06.16

Suvel oleme avatud iga päev 9-17, etenduste päevadel kuni 19.00. Postipunkt töötab E-L 9-17.


07.06.16

Täna avas endise postkontori ruumides oma maalide näitusmüügi Marimaalt pärit kunstnik Zhanna Toht. Zhanna teeb õli- ja akvarellmaale, enamik tema töödest kujutavad loodust lilli ja loomi ning ta joonistab ka suurepäraseid portreid. Näitust saab külastada Magasiaida lahtioleku aegadel E-P 9-17. Samas saab tutvuda Magasiaida laienenud ruumide ja suurenenud kaubavalikuga. Müüki on oodatud ka uute käsitööliste toodang.

23.03.16

Alates tänasest asub Alatskivi postipunkt Magasiaida ruumides. On võimalik maksta makse, tellida ajalehti ja ajakirju, saata tähtkirju ja pakke ning osta marke ja ümbrikke.


01.08.2015

Augustis oleme avatud iga päev kella 10-st kuni 16-ni ja etenduste ajal kella 19-ni.

06.04.2015

10. aprillil on kõik kaubad 10% soodsamad. Lisaks palju uut kaupa. Olete oodatud!

03.03.2015

EHTED LÄBI AEGADE.

Magasiait OÜ käsitööpoes on kuni 10.märtsini kõigil huvilistel veel võimalik vaadata ehete näitust. Oma kallid pärandiks ja kingituseks saadud esemed on toonud näitusele meie kohalikud naised. Eriline tänu kuulub siinkohal Milvi Kuusikule, Eha Pallile, Anne Toomele, Rimma Vainolale, Elle Otsale,Liljan Nõomele. Milvi Kuusiku kogus on ehteid alates 1956.aastast ja nad moodustavad suurima osa väljapanekust. Virve Jõgeva tõi küll näitusele ainult ühe eseme, kuid see omab tema kui eluaegse rahvatantsuõpetaja jaoks väga erilist tähendust. 1969.aastal toimunud suurima osavõtjate arvuga 100.üldlaulupeol tekkinud osavõtjate majutusprobleemide tõttu jäi Tallinnas tantsupidu ära ning lohutuseks tehtud töö eest kinkis sõber talle selle imelise kaelaehte.

Reisidelt kaasatoodud ehteid on näitusele toonud Aigne Taska (Lõuna-Aafrika rahvuslik ehete komplekt, mis koosneb lipsust, võrust ja kõrvarõngastest , Indoneesia kõrvarõngad ja kaelakee ning Kuuba kahvlist tehtud käevõru ja kaelaehe). Ka Eha Pallil on Kuubalt pärit ehted, mis on tehtud lusikast. Tiina Sepp on toonud ehteid Itaaliast (Vesuuvi vulkaani laavast tehtud kõrvarõngad) ja Sloveeniast (ehete karp ja käevõrud). Võimalik on näha ka Norrast Arendalist meie Maanaiste Seltsi liikmetele kingiks saadud ehteid.

Isevalmistatud ehted valmistavad kindlasti suurt rõõmu nii tegijale endale kui ka kõigi vaatajate silmadele. Oma kätega tehtud töödega rõõmustavad meid Marina Aas, Made Ritsing, Irina Plešankova, Aigne Taska, , Ave Punga.

Suur aitäh kõigile, kes oma kaunite näitusele toodud ehetega teevad meie igapäevaelu vaheldusrikkamaks!

Kohtumiseni näitusel! Ilusat kevadet kõigile!


03.03.2015


Magasiait OÜ-s on käigus uus kampaania! Too endale mittevajalik lillepott meile ja saad uue lillepoti 10% soodsamalt.


Magasiait OÜ otsib vabatahtlikke, kes mõnel päeval nädalas tahab oma kaupa müüa ilma juurdehindluseta ja samas on nõus tegelema kaupluse müügitööga.


Oleme avatud esmaspäevast reedeni 10-15 ja laupäeval-pühapäeval 11-15.

22.01.2015


Saabumas on Sõbra- ja Naistepäev, sellega seoses toimub 10.02-10.03 Magasiaidas näitus “Ehted läbi aegade”. Pakume ka teile võimalust seal osaleda kuni kolme ehte või komplektiga. Soovime iga ehte kohta ka lugu. Parimad lood avaldame kodulehel ja Facebookis. Ootame tagasisidet ja kommentaare rohkem meeldinud ehete kohta. Enam meeldinutele üllatuskingitused. Ehteid on võimalik ka müüa omaniku soovitud hinnaga.  •